Spet je zaživelo šolsko ozvočenje, saj je v tednu otroka v učilnice poneslo zvoke prve radijske oddaje v letošnjem šolskem letu. Tudi v tem šolskem letu se učenci preizkušajo v vlogi novinarjev. Med odmori se z diktafonom sprehajajo po šolskih hodnikih in opravljajo ankete ter intervjuje. Občasno potrkajo tudi na vrata pisarn in kabinetov ter intervjuvajo zaposlene na šoli. Vsebine svojih prispevkov dokončno oblikujejo v popoldanskem prostem času. Tako nastajajo radijske oddaje z zanimivimi in aktualnimi prispevki, ki z glasbenimi vložki poskrbijo tudi za malo sprostitve med šolskim delom. Če želite tudi vi izvedeti kaj novega, vabljeni na spletno stran šole, kjer boste pod zavihkom aktivnosti našli šolski radio in posnete oddaje.

V kolikor želite naslednji oddaji prisluhniti prvi, potem vabljeni v soboto, 19.10.2024, ob 10.00 pred radijske sprejemnike Radia Slovenske gorice, kjer lahko prisluhnete oddaji Iz osnovnošolskih klopi, ki so jo pripravili naši učenci.