Akcija zbiranja starega papirja se počasi zaključuje

Prebrana revija, počečkan list papirja, navodila za uporabo tehničnega izdelka v številnih jezikih, reklame in še in še … V gospodinjstvih se nabere veliko starega papirja in kam z njim? V keson za zbiranje starega papirja, a ne tisti domač. Devetošolci vas prosimo, da ga pripeljete v keson, ki stoji na spodnjem parkirišču matične šole v Cerkvenjaku. S tem boste prispevali k ohranjanju čistega okolja, saj se zbrani papir reciklira, istočasno pa delovali dobrodelno. Zbrana sredstva od papirja vsako leto devetošolci porabijo za zaključni izlet.

In ker se ta že približuje vas obveščamo, da pohitite s svojim dejanjem ter papir pripeljete čim prej. Akcija zbiranja starega papirja bo trajala le še do konca meseca maja.

Vsem, ki ste ali še boste sodelovali v akciji, se iskreno zahvaljujemo.