Spoštovani učenci, starši in učitelji,

z današnjim dnem se zaključuje prvo obdobje pouka v šoli pred prihajajočimi jesenskimi počitnicami. Po predpisanem šolskem koledarju MIZŠ, so v času od 25. do 29. oktobra 2021 predvidene jesenske počitnice. V nedeljo, 31. oktobra, Slovenci praznujemo državni praznik poimenovan po dnevu reformacije, v ponedeljek, 1. novembra, obeležujemo še dan spomina na mrtve.

Šoli bomo za vas ponovno odprli v torek, 2. novembra 2021. Pouk bo potekal v šolskih prostorih po predvidenem urniku.

Od 2. do 6. novembra 2021 učenci 7. in 8. razreda odhajajo v naravoslovno šolo v naravi, v Center šolskih in obšolskih dejavnosti Dom Breženka v Fiesi. Ob dobrem počutju jim želimo, da pridobijo še veliko znanj in izkušenj, ki jim bodo v življenju še kako koristila.

Posebna skrb naj bo tudi zdravje vas in vaših bližnjih, saj je virus namreč še vedno prisoten med nami.

Vsem želim prijetne, sproščene in doživete počitnice.

ravnatelj:

mag. Mirko Žmavc, prof., spec.