V torek, 6. decembra, se je ob 18. uri v Kulturnem domu Cerkvenjak odvijal Miklavžev družinski koncert učencev glasbene šole Cerkvenjak. Nastopajoči so skupaj z njihovimi družinskimi člani pričarali čudovit decembrski večer. Na nastopu so se nam predstavile različne družinske zasedbe. Namen tega prekrasnega nastopa je namreč bil, da se otroci, ki obiskujejo glasbeno šolo, preko glasbe in glasbenega muziciranja še bolj povežejo s svojimi družinskimi člani. Predstavili so se nam z različnimi inštrumenti. Nastopajoči so nam zaigrali na flavto, kljunasto flavto, klavir, kitaro, harmoniko in trobento. Nekateri učenci so nam tudi zapeli. Igrali so raznolike skladbe, od klasičnih, pa do tistih bolj modernih. Med glasbenimi točkami smo lahko prisluhnili tudi lepim deklamacijam o svetem Miklavžu in družini. Dvorana Kulturnega doma Cerkvenjak je bila polna publike, ki je po vsaki točki z burnim aplavzom nastopajočim sporočala, da je njihov nastop odličen.

Manja Lešnik