Spoštovani starši, učitelji in učenci,

s tem obvestilom vas želimo dobronamerno obvestiti, da bo v prihodnjih mesecih naše vsakdanje delo zagotovo nekoliko moteno in oteženo.

V mesecu maju, juniju, juliju in avgustu 2021 se bodo opravljala gradbeno adaptacijska dela na objektu matične šole v Cerkvenjaku, ki bodo potekala v okviru projekta energetske sanacije šolske stavbe. Glede na izvedbeno situacijo bo objekt ustrezno zaščiten kot gradbišče. Skladno z navodili izvajalca gradbenih del vas pozivamo in naprošamo, da je potrebno dosledno upoštevati vsa njihova opozorila. Zato je strogo prepovedano zadrževanje znotraj zaščitne ograje ob objektu.

Vse zunanje dejavnosti, ki se izvajajo v okviru šolskega ali vrtčevskega programa, potekajo samo pod nadzorom učiteljev ali vzgojiteljev. Sleherno individualno zadrževanje na zunanjih igriščih je v času vsakodnevnih izvedbenih del brez spremstva prepovedano.

Samo z doslednim upoštevanjem vseh opozoril se bomo izognili morebitnim nesrečam in poškodbam.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Ravnatelj:

mag. Mirko Žmavc, prof., spec.