Skoči na glavno vsebino

Še zadnjič v koledarskem letu 2023 je zazvonil šolski zvonec, naznanil je božično-novoletne praznike in težko pričakovane počitnice.  

Zadnji dan so naši učenci preživeli sproščeno in razigrano kot se za ta čas spodobi. Dan se je začel s posluišanjem oddaje šolskega radia, v kateri so šolski novinarji spregovorili o božičnih praznikih ter navadah in običajih, ki so značilne za te praznike po svetu. Omenili so tudi prihajajoči državni praznik. Oddajo so zaključili z voščili učiteljev in ravnatelja. Vabimo vas, da oddaji prisluhnete na povezavi.

Sledilo je prijetno druženje z razredniki in po malici božično-novoletni ples v telovadnici šole. Čas ob glasbi in plesu je hitro minil in že so se morali posloviti. Z lepimi voščili so nasmejani zapustili šolske prostore in se odpravili na počitnice.

Naj ta nasmeh razširijo med ljudi in se z njim 3. januarja vrnejo v šolske klopi. 

(Skupno 114 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost