Že od lanskega šolskega leta smo jo nestrpno čakali in – KONČNO DOČAKALI! Petošolci matične in podružnične šole smo se v ponedeljek, 4. 10. 2021, vsi nasmejani in polni pričakovanj v spremstvu naših učiteljev podali v Čatež ob Savi. Preživeli smo pester in zelo zanimiv teden; ob plavanju obogaten z raznolikimi dejavnostmi, kot so: jutranja telovadba ob plavajočih hišicah na jezeru, nočno raziskovanje sprehajalnih poti v kompleksu Term Čatež, orientacijske igre z iskanjem skritih delfinčkov, morskih konjičkov…, pohod do Brežic, ogled Posavskega muzeja v sklopu brežiškega gradu, zabavni večer v hotelski sobi z igralnimi avtomati, obisk lokalne slaščičarne in še in še (vsega vam ne bomo zaupali)!

Učenci 5. a in 5. b

Učitelji: Viktorija Caf, Marjana Gomzi, Miha Čuček