Osrednja tema letošnjega tedna otroka, ki je potekal od 3. do 9. oktobra, je bila SKUPAJ SE IMAMO DOBRO. Povezavo smo našli z naslovom pesmi Skp se mava dobr pri otrocih zelo priljubljenega NIPKEja, ki je letos  ambassador otrok.

Na POŠ Vitomarcih je učenje ves teden potekalo na zanimiv in zabaven način.

Ves teden so bili v ospredju učenci in učiteljice smo jim pripravile številne aktivnosti.

Učenke Neža, Neja in Hana so pripravile posebno oddajo šolskega radia, ki jo lahko poslušate še vi.

Na kulturni dan so se nekateri odpravili na Ptuj, nekateri pa v Maribor. Vsi smo si ogledali predstavi in tudi mesti, nekateri pa obiskali še mestno knjižnico ali mestni akvarij-terarij.

V šolski knjižnici so se odvijale pravljične urice in mesec reševanja ugank. Pravljično urico nam je pripravil tudi KUD Vitomarci.

V podaljšanem bivanju se je plesalo, pelo, ustvarjalo in pripravil se je kino dan.

Pohodniki Andraških nogic so se podali na potep po domači občini in še bi lahko naštevali.

Z mislijo na uspešno izveden teden otroka, se že pripravljamo na nove izzive.

Zapisala: Mateja Štancer