Skoči na glavno vsebino

Zaključuje se šolsko leto 2021/2022.
Na naši šoli smo v sredo, 22. junija 2022, pripravili praznovanje zaključka šolskega leta, ki je potekalo v Domu kulture Cerkvenjak.
Prireditve so se udeležili učenci in njihovi starši, delavci šole in župan naše občine, g. Marjan Žmavc. Ta je učencem podelil priznanja, ki jih podeljuje občina Cerkvenjak, za sodelovanje na občinskih prireditvah. Obeležili smo tudi prihajajoči praznik, dan državnosti. Učenci in  mentorji smo pripravili kulturni program, s katerim so se poslovili od šolskega leta. Predstavili so se z recitacijami in deklamacijami, s petjem in plesom ter igranjem na inštrumente. O šolskih uspehih in dogajanju med šolskim letom je spregovoril g. ravnatelj, mag. Mirko Žmavc. Najzaslužnejšim učencem je podelil priznanja in pohvale.

Prireditev smo zaokrožili  z željo:
Želimo vam brezskrbne, vesele in razigrane počitnice!

Milena Zagoršek, učiteljica

(Skupno 128 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost