Skoči na glavno vsebino

Na praznični velikonočni petek je bilo na ptujski železniški postaji še posebej slovesno. Kot pobudniki akcije zbiranja zamaškov za Žigo Marajha, dečka s celebralno paralizo, ki obiskuje naš vrtec v Vitomarcih,  smo prisostvovali predaji zamaškov, ki jih znani ptujski humanitarec Ignac Habjanič zbira za dober namen. Izkupiček akcije bo namenjen Žigi, za terapije, ki jih nujno potrebuje za svoj napredek in razvoj.

Nalaganja se je tokrat ob pripadnikih Slovenske vojske udeležila tudi trenutno najboljša slovenska smučarka Ilka Štuhec.

S tem se akcija zbiranja zamaškov na POŠ in v vrtcu Vitomarci ne zaključuje, zato vas vabimo, da nam še naprej pomagate. Šolski in vrtčevski zabojniki nove zaloge zamaškov veselo pričakujejo. Saj veste, dejanja so tista, ki štejejo!

 

(Skupno 67 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost