PRVI ŠOLSKI DAN

V ponedeljek, 2. 9. 2024, so prvošolci prvič prestopili šolski prag. Za njih smo pripravili kratek program, seveda po so jih sprejeli in pozdravili tudi g. ravnatelj mag. Mirko Žmavc, župan Marjan Žmavc in policist Danilo Juršnik.

Učenci so uživali ob čudovitih zvokih harmonike, ki so prišli izpod hitrih in spretnih prstov našega devetošolca Jaka Čeha, stopili v pravljični svet, kamor jih je s kamišibajem popeljala učiteljica Nina Žvarc in s pesmijo učencev drugega razreda. Prvošolci so v dar prejeli lepa darila, ki jim jih je podarila Občina Cerkvenjak.

Za njimi je tako nepozaben prvi šolski dan. V prihodnje pa jim želiva obilo novega znanja, prijateljstev in lepe spomine, ki jih bodo stkali v šolskih klopeh.

Katja Lampreht in Nina Žvarc