Skoči na glavno vsebino

MESEČNE (popoldanske) POGOVORNE URE 2023-24

MESEČNE (POGOVORNE) URE 2023-2024

 

 

MATIČNA ŠOLA IN VRTEC CERKVENJAK: VSAK DRUGI DELOVNI TOREK, 16.00 – 17.00
PODRUŽNICA IN VRTEC VITOMARCI: VSAK PRVI DELOVNI TOREK, 16.00 – 17.00
  POŠ VITOMARCI CERKVENJAK
SEPTEMBER RODITELJSKI SESTANEK RODITELJSKI SESTANEK
OKTOBER 3. 10. 2023 10. 10. 2023
NOVEMBER 7. 11. 2023 14.11. 2023
DECEMBER 5. 12. 2023 12.12. 2023
JANUAR 9. 1. 2024 16. 1. 2024
FEBRUAR RODITELJSKI SESTANEK    torek, 20. 2. 2024 RODITELJSKI SESTANEK           torek, 20. 2. 2024
MAREC 5. 3. 2024 12. 3. 2024
APRIL 2. 4. 2024 9. 4. 2024
MAJ RODITELJSKI SESTANEK RODITELJSKI SESTANEK
JUNIJ 4. 6. 2024 11. 6. 2024

 

DOPOLDANSKE POGOVORNE URE 2023-24

OŠ Cerkvenjak

 

 

UČITELJ URA E-NASLOV
Balažic Sanja torek, 4. ura sania.balazic@gmail.com
Bencak Katja četrtek, 3. ura katja.bencak@gmail.com
Bezjak Cvetka torek, 3. ura cvetka.bezjak@guest.arnes.si
Bojnec Simona torek, 6. ura simona.bojnec@guest.arnes.si
Banič Iris četrtek, 2. ura iris.breznik1@gmail.com
Caf Viktorija sreda, 3. ura viktorija.caf@gmail.com
Chekorova Elena torek, 5. ura elena.chekorova@guest.arnes.si
Čuček Miha ponedeljek, 3. ura cucek.miha@gmail.com
Lampreht Katja torek, 3. ura katja17eder@gmail.com
Govedič Andreja ponedeljek, 1. ura andreja.govedic@gmail.com
Grajfoner Šamperl Anita sreda, 4. ura anita.grajfoner@gmail.com
Hotko Ženja ponedeljek, 3. ura zenja99@gmail.com
Hren Marija sreda, 5. ura marinka.marija@gmail.com
Klasič Suzana torek, 3. ura suzana.klasic@guest.arnes.com
Kumer Jasmina (Sirk Nina) sreda, 3. ura jasminakumer@gmail.com nina.cucek@gmail.com
Lajh Andreja sreda, 3. ura andreja.lajh@guest.arnes.si
Logar Suzana petek, 1. ura suzana.logar@guest.arnes.si
Novak Doris torek, 3. ura doris.novak87@gmail.com
Novak Petra sreda, 5. ura petra.novak4@guest.arnes.si
Peklar Angelca četrtek, 3. ura angelca.peklar@guest.arnes.si
Smej Štefka sreda, 6. ura stefka.smej@guest.arnes.si
Stanek Mitja torek, 3. ura mitja.stanek@guest.arnes.si
Toplak Stanislav torek, 3. ura slavko.toplak@guest.arnes.si
Vršič Novoselnik Jožica sreda, 3. ura jozica.vrsic@guest.arnes.si
Zagoršek Milena petek, 3. ura milena.zagorsek@guest.arnes.si
Zorko Jožica ponedeljek, 3. ura jozica.zorko@siol.net
Žibrat Ela petek, 5. ura ela.zibrat1@gmail.com
Žvarc Nina torek, 3. ura  nina.zvarc@gmail.com

 

POŠ Vitomarci

 

UČITELJ URA E-NASLOV
Černel Andreja sreda, 3. ura andreja.cernel@guest.arnes.si
Dovečar Šegula Andrejka ponedeljek, 3. ura andrejka.dovecar@guest.arnes.si
Kocuvan Marjana torek, 2. ura marjana.gomzi@guest.arnes.si
Kostanjevec Urška sreda, 4. ura uka.kost@gmail.com
Ploj Ines četrtek, 1. ura inespurgaj@gmail.com
Škerbec Tatjana četrtek, 3. ura tatjana.skerbec@guest.arnes.si
Štancer Mateja ponedeljek, 3. ura mateja.stancer@gmail.com
Štumberger Andreja petek, 3. ura andreja.andreja.stumberger12@gmail.com@gmail.com
Vrtec Cerkvenjak
UČITELJ RAZREDNIK PROSTOR DAN URA
         
         
         
         
         

 

Vrtec Vitomarci
UČITELJ RAZREDNIK PROSTOR DAN URA
         
         
         
         
         

 

(Skupno 1.181 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost