14.4.2022 so se naša dekleta 8. in 9. razreda udeležile medobčinskega tekmovanja v odbojki. Tekmovanje je potekalo v telovadnici osnovne šole Benedikt, in udeležilo se ga je 7 osnovnih šol: OŠ Benedikt, OŠ Lenart, OŠ Cerkvenjak-Vitomarci, OŠ Voličina, OŠ Sveta Ana, OŠ Sveta Trojica in OŠ Jurovski Dol. Naša dekleta so se prvo tekmo pomerila z OŠ Benedikt in z malo nesreče tekmo izgubile, drugo tekmo so premagale OŠ Sveta Trojica. Tako so osvojile drugo mesto v skupini, kar je pomenilo, da so se morale z OŠ Voličina pomeriti za tretje mesto. Prvo mesto so z lahkoto osvojila dekleta iz Benedikta, drugo dekleta iz Lenarta tretje mesto so po zmagi nad dekleti iz Voličine zasedla naša dekleta iz Cerkvenjaka-Vitomarc. Domov so se vrnile s pokalom, ki je že v vitrini med dosežki vseh učencev naše šole. Bravo dekleta!

Čestitke dekletom za lepo igro in tretje mesto. Igrale so: Taja Pučko, Katrin Borko, Polonca Ljubec, Lana Lovrenčič, Sara Krepša, Ema Ploj, Aneja Grnjak, Maja Košnik, Julija Zorko in Sara Mohorič.