Učenci 1. in 2. razreda OŠ Cerkvenjak-Vitomarci smo v letošnjem šolskem letu pri tujem jeziku angleščina spoznavali ogromno novega besedišča. Težko smo že čakali zadnji mesec v tem šolskem letu, saj nam je učiteljica obljubila, da bomo pouk izvajali zunaj. Poiskali smo sličice vseh besed, ki smo se jih letos učili na novo, in sličice postavili na tla. Nastal je velik štirikotnik. Presenečeni smo bili, koliko vsega smo se naučili, nato pa smo preizkusili svoje možgane, koliko znanja so zadržali. Igrali smo se igro »Two lines«. Razdelili smo se v dve skupini in tekmovali. Učiteljica je pokazala na sličico, učenca, ki sta si stala nasproti, pa sta morala sličico čim hitreje poimenovati. Kdor je bil prvi, je svoji skupini priigral točko. Ugotovili smo, da smo si zapomnili zelo zelo veliko. Bili smo navdušeni. Na koncu pa smo raziskovali še barvitost narave, ki nas obkroža. Ponovili smo barve in poiskali predmete določenih barv. We had fun in the sun and we loved it!