Skoči na glavno vsebino

OŠ Cerkvenjak – Vitomarci se je v sredo, 18.5.2022 udeležila medobčinskega tekmovanja v atletiki na Sveti Ani. Pomerilo se je 7 osnovnih šol, za vsako šolo sta nastopali 2 dekleti in 2 fanta.  Za našo šolo so nastopali Taja Pučko, Katrin Borko, Domen Kokol in Maks Vršič. Vsak tekmovalec se je pomeril v četveroboju v naslednjih disciplinah:

– skok v daljino,

– skok v višino,

– šprint na 60 metrov

– met vorteksa.

V vsaki disciplini posebej je štel najboljši rezultat, ki so ga sodniki preko atletskih tablic preračunali v točke, potem so točke sešteli in določili vrstni red za četveroboj posamično. Točke vseh štirih tekmovalcev skupaj, so štele za ekipno uvrstitev šole.

Naši so bili odlični in jim zato tudi čestitamo, dosegli so:

Taja Pučko 1. mesto na tekmovanju v atletiki četveroboj posamično – dekleta (dosegla je 3603 točke).

Maks Vršič 3. mesto na tekmovanju v atletiki četveroboj posamično – fantje (dosegel je 3671 točk).

Skupaj so pa bili na odličnem 2. mestu (dosegli so 13104 točk) med sedmimi ekipami. Tekmovali so še OŠ Benedikt- 1. mesto (13758 točk), OŠ Lenart 3. mesto (12858 točk), …

(Skupno 242 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost