V torek, 18. 10. 2022, je bilo organizirano tekmovanje v košarki za starejše dečke na Sveti Ani. Pomerilo se je šest osnovnih šol: Jurovski Dol, Benedikt, Lenart, Sveta Trojica, Sveta Ana in Cerkvenjak-Vitomarci.

Naši fantje so bili v skupini z Benediktom in Sveto Trojico. Najprej je bila tekma med Benediktom in Cerkvenjak-Vitomarci, kjer je zmagala ekipa iz Benedikta. Takoj za njo je sledila tekma proti Sveti Trojici, kjer so zmagali naši fantje in se tako kasneje  pomerili za tretje mesto proti ekipi Svete Ane. Po borbeni in napeti tekmi je več sreče imela ekipa Svete Ane in tako so naši fantje osvojili četrto mesto.

Šolo so zastopali: Vid Breznik Videtič, Gal Plohl, Tijan Lovrec, Aleksej Žižek, Nik Kocuvan, Jakob Dizma Roškar, Amadej Furšt in Nel Kocbek.

Vsem članom ekipe za borbeno in pošteno igro iskreno čestitamo.