KBSG Lenart bo v prihajajočem šolskem letu izbral naj mladega prostovoljca/ko (zajeti bodo tudi devetošolci, ki so končali osnovno šolo junija 2023 ter junija 2024).

Dogodek bo izveden v juniju 2024 v sodelovanju z OŠ Jožeta Hudalesa Jurovski Dol v Jurovskem Dolu.

Prijavitelji so lahko kandidati/ke  sami, kordinatorji prostovoljstva na šolah, drugi mentorji, starši.

Kandidati morajo doseči čim več ustreznosti po naslednjih kriterijih:

• Aktivno sodelovati v Junaki našega časa (vsaj 30 prostovoljnih ur) za pomoč starejšim, medvrstniško pomoč,…
  • Lahko svojo izvirnost potrdi z domiselnim izdelkom (reciklirani material) ter lahko dokaže, da jo je sam izdelal;
  • Sodeluje z odraslimi, eno izmed dokazil je tudi članstvo v KBSG ter udeležba na eni izmed njihovih aktivnosti.

Prijave bomo zbirali na KBSG, Ptujska c. 27, 2230 Lenart in marija.sauperl@gmail.com

Pregled prijav ter izbor bo potrdil UO KBSG ter rezultate tudi javno objavil, najboljše pa nagradil. Naj prostovoljec pa prejme poleg praktične nagrade tudi častni naziv, ki bo ostal enak tudi v naslednjih letih.

Predsednica KBSG,

Marija Šauperl