Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, naši otroci in učenci, učitelji in vzgojitelji,

zadnji topli junijski dnevi, ki jih preživljamo v šolah in vrtcih, so zagotovo zadnja popotnica pred šolskimi počitnicami in zasluženimi dopusti staršev in tudi nas, ki smo z našimi otroki bili celotno šolsko leto. Z današnjim dnem se je zaključil pouk in s tem vse obveznosti naših učencev. Leto, ki ga zaključujemo, je bilo v marsičem zelo posebno. Od zdravstvenih omejitev in nošenja zaščitnih mask, do strogega ločevanja skupin, pa vse do obveznega testiranja učencev v šolah in še česa. Vrtca sta delovala skoraj nemoteno in s tem zagotavljala varno okolje našim otrokom. Z upoštevanjem  ukrepov smo iz te zdravstvene krize prišli kot nevidni zmagovalci. Ohranili smo zdravje naših otrok. Izkušnje tega obdobja pa nam kljub temu niso onemogočale uresničevanja zastavljenih ciljev. Ob različnim preprekah smo bili uspešni na veliko področjih. Od šolskih in drugih tekmovanj, do doseženih odličnih športnih rezultatov na regijskih in državnih tekmovanjih, pa vse do vsakodnevnih situacij, kjer ste izkazovali odlična znanja. Zato gre neizmerna zahvala vsem našim vzgojiteljicam v vrtcih, učiteljem in drugim strokovnim delavcem v šolah ter vsem, ki ste kljub vsem preprekam pomagali našim otrokom na poti do novih znanj in novih življenjskih izkušenj. Brez vas tudi to leto ne bi bilo ne dobre šole, še manj dobrega in uspešnega vrtca. In na to smo lahko ponosni. Iskrena zahvala pa gre tudi Vam, spoštovani starši.

Po »nemirnem morju« dogodkov  smo tako uspešno zaključili naše potovanje. Bilo je drugačno, pa vendar nepozabno. Počitnice so tako že pred nami. Naj bodo prijetne, brezskrbne, sproščene in varne.

Veliko sonca vam želim in srečno do 1. septembra, ko se ponovno srečamo v šoli.

                                                                                    vaš ravnatelj

                                                                          mag. Mirko Žmavc, spec., prof.

 

(Skupno 45 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost