Ob svetovnem dnevu učiteljev je Društvo pedagogov dr. Antona Trstenjaka v sredo, 5. 10. 2022 na OŠ Sv. Trojica podelilo vsakoletna priznanja in plakete za uspešno delo na področju šolstva.

Priznanja se vsakoletno podeljujejo najuspešnejšim vzgojiteljem in učiteljem na predlog posameznikov ali na predlog posameznih  vzgojno izobraževalnih zavodov na področju osrednjih Slovenskih goric in dela Prlekije. Med nagrajenkami  so bile tudi naše strokovne delavke.

Letošnje prejemnice priznanj iz OŠ Cerkvenjak – Vitomarci so:

• Aleksandra Pučko – priznanje I. stopnje,
  • Mateja Štancer – priznanje I. stopnje,
  • Jožica Vršič Novoselnik – priznanje II. stopnje.

Društvo podeljuje priznanja in plakete najuspešnejšim in najprizadevnejšim strokovnim delavcem, ki s svojim delom dosegajo pomembne dosežke pri razvoju šolstva in uvajanju novosti v pedagoški proces.

Za njihovo prizadevno delo in ustvarjalne dosežke našim nagrajenkam iskreno čestitamo.

mag. Mirko Žmavc, spec., prof.

ravnatelj