Skoči na glavno vsebino

V soboto, 18. 6. 2022 smo se z učenci OŠ Cerkvenjak – Vitomarci in OŠ Voličina pod vodstvom Planinskega društva Lenart odpravili na Lovrenška jezera. V približno 4 ure dolgi poti smo se sprehodili iz Rogle najprej do Lovrenških jezer, nadaljevali pot do Peska in nato pot krožno zaključili na Rogli. Spremljalo nas je odlično vreme in prijetne temperature, tako da so otroci neizmerno uživali.
Ponovno bi se zahvalila vodnikom PD Lenart za odlično organizacijo kot tudi našim učencem, ki so ponovno dokazali, da jim tudi strmi vzponi ne pridejo do živega in jih z lahkoto premagujejo. Zelo sem ponosna na njih. Skupaj z njimi se že veselim pohodov v naslednjem šolskem letu in obenem vabim vse planinske navdušence, da se nam pri tem pridružijo.

Iris Banič, mentorica pohodniške skupine Cerkvenjaške nogice

 

(Skupno 213 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost