Spoštovani starši,

kot ste verjetno že obveščeni je Vlada RS, dne 28. 3. 2021 zaradi zajezitve in obvladovanja nalezljive bolezni Covid-19 sprejela novi Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter v univerzah in visokošolskih zavodih. Odlok velja od 1. 4. 2021. V četrtek, 1. 4. 2021, se zaradi prepovedi zbiranja ljudi začasno preneha izvajati vzgojno izobraževalno delo v vrtcih ter v osnovnih in glasbenih šolah. Pouk v tem času poteka na daljavo. V vrtcih bomo organizirali nujno varstvo za otroke, prav tako v šoli za učence od 1. do 3. razreda. Starši, ki ste do nujnega varstva opravičeni, vzgojiteljici ali razredničarki vašega otroka oddajte obrazec, ki je priloga te novice. Verjamem, da bomo z našim odgovornim ravnanjem prispevali k temu, da se bomo lahko 12. 4. 2021 ponovno vrnili v vrtca in šoli.

Lepo vas pozdravljam in se vam zahvaljujem za razumevanje.

mag. Mirko Žmavc, spec., prof.

ravnatelj

12257_Prepoved_zbiranja_ljudi_v_zavodih_