Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši učencev III. VIO,
s spodaj priloženo okrožnico MIZŠ, št. 6030-1/2021/41 z dne, 1. 4. 2021 smo bili pozvani, da pridobimo podatke o možnosti samotestiranja učencev III. VIO na SARS-CoV-2. Kot je razbrati bo tako tudi našim učencem ponujena možnost, da se bodo lahko v prihodnje  tedensko samotestirali. Vse starše učencev III. VIO tako prijazno prosimo, da svojemu razredniku sporočijo, ali bi se njihov otrok bil pripravljen prostovoljno samotestirati. V kolikor se boste za to odločili, vašo odločitev sporočite svojim razrednikom, najkasneje do jutri, 7. 4. 2021 do 9.00 ure zjutraj.

Za razumevanje se vam zahvaljujemo.

mag. Mirko Žmavc, spec., prof.

ravnatelj

12302_Okrožnica samotestiranje učenc

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost