Spoštovani starši,

vzgoja otrok tudi danes ostaja velikokrat skoraj nerešljiva uganka. Izkušnje strokovnjakov, izsledki v znanosti in vsakodnevne situacije nas vedno  znova postavljajo v položaj, ko je potrebno za vsakega otroka poiskati primerno rešitev. Ravno zato vam v prilogi pošiljamo vabilo (program) za brezplačna predavanja v okviru 2. Šole za starše.

2. Šolo za starše lahko spremljate, če se za posamezno predavanje registrirate.

S klikom na zgornjo povezavo se vam odpre stran, kjer lahko spremljate predavanja Pozitivne psihologije za boljše življenje. Na strani, se pomaknite proti dnu in izberite posamezno predavanje, ki ga želite spremljati in se registrirajte.

Če želite, si lahko prvo predavanje z naslovom Opolnomočenje staršev in učiteljev za opolnomočenje otrok, pisatelja dr. Noah Charney, ki je poslovenjen Američan, ogledate tudi s klikom na povezavo tukaj.

Zadovoljni bomo, če vam bodo tudi izkušnje drugih pomagale pri vzgoji vaših otrok.

Z lepimi pozdravi.

mag. Mirko Žmavc, spec., prof.

ravnatelj

Šola za starše