Skoči na glavno vsebino

 

V zadnjih avgustovskih dneh je naša šolska stavba v Cerkvenjaku zasijala v popolnoma novi preobleki. Po več kot treh mesecih gradbenih del je šola  dobila popolnoma novo in drugačno podobo. Z njeno svetlo preobleko daje popolnoma nov videz in prijazno čaka jutrišnji pričetek novega šolskega leta. Nekaj let načrtovana investicija se tako počasi zaključuje. V okviru projekta energetske sanacije je bil zamenjano stavbno pohištvo (okna, vrata), urejena hidroizolacija celotne stavbe, sanirana in obnovljena podstrešna dela stavbe, izvedena izolacijska fasada na celotni stavbi, delno prenovljena telovadnica ter na novo urejena njena okolica.

Investicijsko je bila energetska obnova pokrita s sredstvi ESRR in proračuna Občine Cerkvenjak.

Prepričan sem, da bo takšna še mnoga leta služila potrebam primarnega izobraževanja v naši občini in nudila varno in spodbudno učno okolje mnogoštevilnim generacijam.

Vse dobro ti želimo naša šola in takšna ostani še veliko let.

 

mag. Mirko Žmavc, spec., prof.

ravnatelj

(Skupno 184 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost