Ob tednu otroka, od 4. – 10. oktobra 2021,  ki letošnje leto nosi naslov Razigran uživaj dan!, smo v vrtcu Vitomarci pripravili zanimive dejavnosti. V ponedeljek smo imeli pohod do Muž, kjer smo izvedli kros za otroke vseh skupin. Otroci so za nagrado dobili medalje. V torek so članice društva KUD za nas pripravile zgodbice, prilagojene starostni stopnji. Po zgodbi so se otroci igrali v pravljičnem kotičku. Zunaj pa smo risali s kredami po asfaltu in se spuščali po toboganu. V sredo smo obiskali kmetijo Kokol, kjer smo videli veliko domačih živali in jih ljubkovali. Nekateri pa so bili najbolj navdušeni nad traktorjem, ki smo si ga lahko ogledali od znotraj. V četrtek smo imeli zaradi dežja kegljanje v šolski telovadnici, kjer so se otroci urili v ravnanju z žogo. V petek pa smo zaradi dežja pripravile kino dan ob gledanju risank, ki smo jih otroci gledali nekoč. Vsak otrok je dobil kino vstopnico. Ob gledanju smo se posladkali s kokicami. Preživeli smo lep, razigran teden!!!