Spoštovani starši,

obveščamo vas, da je Vlada RS sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki velja do 18. aprila. S ponedeljkom, 12. 4. 2021 se ponovno za vse otroke odpirajo vrtci in osnovne šole. Vsekakor je tudi naša želja, da lahko izvajamo pouk v šolskih prostorih in dejavnosti v vrtcih. Želimo, da nam tako kot do sedaj pripeljete samo zdrave otroke. To je tudi edino ustrezno zagotovilo, da bomo vsaj do konca šolskega leta lahko zagotavljali pogoje za nemoteno delo.

Vsa pravila in omejitve pa ostajajo v celoti enaka, kot so veljala v tednu pred zaprtjem. Še naprej bomo tako morali skupaj dosledno spoštovali priporočila MIZŠ in NIJZ, ki so pogoj, da ostanemo še naprej zdravi.

Lepo vas pozdravljamo.

mag. Mirko Žmavc, spec., prof.

ravnatelj

12318_VIZ delo 12-4-2021