Dragi otroci in spoštovani starši!

Počasi bomo iz meglenega decembra pogumno zakorakali v težko pričakovano novo leto 2021.

Skozi preteklo leto so nas družila skupna doživetja, popotovanja skozi igro, domišljijo in izkustveno doživetje.

V vrtcu se zavedamo pomembnosti predšolskega obdobja, poznavanja otroka, njegovih razvojnih značilnosti, potreb, pristopov in načinov dela ter teoretičnih ozadij. Trudimo se, da skupaj z vami, starši,  pri otrocih spodbujamo radovednost, ustvarjalnost, učenje v različnih okoljih, ter privzgajanje pozitivnih vrednot. Zato se skupaj z vami veselimo sodelovanja tudi v prihodnje, kajti le tako lahko teorija in praksa pri vzgoji otrok gresta z roko v roki v največji meri.

Čas v katerem živimo, prinaša veliko sprememb. Tem spremembam se bomo morali prilagoditi in spreminjati tudi mi, če želimo, da bo življenje lažje, lepše in srečnejše.

Zato je zelo pomembno, da ohranimo vrednote, ki so nam pomembne in vzgojimo močne in srčne otoke, ki bodo pripravljeni na svet v prihodnosti. Naj bodo pripravljeni nanj in naj vanj vstopajo pogumno. Pogumno vstopajmo tudi mi. Saj bomo s svojo dobro energijo, srčnostjo in pozitivnim razmišljanjem otrokom za zgled.

Ostanite zdravi, pazite nase in vaše najbližje. Srčno upamo, da se čimprej spet vidimo v vrtcu.

Mateja Holc, vodja vrtca Vitomarci s strokovnimi delavkami vrtca Vitomarci