Skoči na glavno vsebino

 

SPOŠTOVANI STARŠI IN UČENCI

Naša šola ponosno nosi oznako Ekošola. Ker se zavedamo pomembnosti varovanja okolja, bomo v mesecu aprilu v šoli organizirali izmenjavo rabljenih otroških oblačil, igrač, družabnih iger, čevljev in učnih pripomočkov.

Tako Vas naprošamo, da otroci prinesejo v šolo vse, kar lahko.  V zameno bodo lahko otroci domov odnesli kaj lepega. Oblačila naj bodo čista in zlikana. Stvari bomo zbirali v šoli v ponedeljek, 4. aprila in v torek, 5. aprila.

Učenci od 1. do 5. razreda stvari prinesejo v svojo matično učilnico. Učenci od 6. do 9. razreda pa stvari odnesejo v učilnico 6. razreda, kjer jih odložijo v za to pripravljen zaboj.

Zbrane stvari bodo v skladu s priporočili NIJZ za preprečitev širjenja okužbe s korona virusom ustrezen čas v karanteni.

Izmenjava stvari bo potekala v ponedeljek, 11. in v torek, 12. aprila, od 12.30 do 14. ure. Učenci se bodo izmenjave udeležili po vnaprej pripravljenem razporedu, da se zagotovi upoštevanje priporočil NIJZ za preprečitev širjenja okužbe s korona virusom.

S to akcijo želimo spodbuditi sodelovanje, pomoč in odnos do rabljenih stvari ter skrb za varovanje okolja.

 

Lepo Vas pozdravljamo.

Šolska skupnost učencev in RK na šoli

(Skupno 95 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost