Hvaležnost v srcu, ljubezen v dejanjih: MAMA

Na pragu prvega spomladanskega dne smo na podružnični šoli v Vitomarcih pripravili prireditev v počastitev materinskega dneva.

Na oder so stopili tako vrtčevski kot tudi šolski otroci. Skozi deklamacije, pesmi, ples in dramske igre so izkazovali spoštovanje, ljubezen in hvaležnost do najpomembnejših oseb v njihovih življenjih – mamic.

Cate Douglas Wiggin, ameriška pedagoginja, pisateljica in skladateljica je zapisala: »Je že tako, da se vse lepe reči v življenju pojavljajo v dvoje in troje, celo na ducate in stotine jih je. Veliko je vrtnic, zvezd, sončnih zahodov, mavric, bratov in sestra, tet in bratrancev, vendar – mama je na vsem svetu samo ena.«

Zato Vam – drage mame – ob prihajajočem prazniku iskreno čestitamo in Vam želimo še veliko poguma, vztrajnosti in moči za vse materinske podvige.