Zaključna prireditev na OŠ Cerkvenjak

V sredo, 21. 6. 2023, so se učenci na prireditvi poklonili domovini za praznik in pozdravili počitnice, ki so pred vrati. Od šolskega leta so se poslovili z delčkom vsega, kar so se naučili, predvsem pa s tem, kar jih najbolj veseli, s petjem, plesom, igranjem in deklamiranjem. Pohvaljeni so bili učenci, ki so se z marljivostjo, ustvarjalnostjo in dosežki na različnih tekmovanjih še posebej izkazali.

Prijetni spomini v 1.c in 2.b na POŠ Vitomarci

Šolsko leto se je prevesilo v počitnice, spomini na prijetne in tudi manj prijetne trenutke pa ostanejo. Ampak mi si bomo leto skušali zapomniti po toplini srca, prijateljstvu, igri, novih znanjih in veščinah…

Proti koncu šolskega leta so nas iz Knjižnice Ptuj povabili k nastopu ob 20. obletnici Bibliobusa. Na dvorišču knjižnice na Ptuju smo se predstavili s folklornim spletom, le temu pa so sledile zabavne delavnice s pravljico, klovenskimi veščinami, kokice in še marsikaj… Ob tem bi se radi zahvalili domači občini – Občini Sveti Andraž, ki nam je krila polovico stroškov avtobusnega prevoza na Ptuj.

Da pa je bil skok v počitnice še zabavnejši, pa smo se preizkusili tudi v vožnji s kolesi ali skiroji.

Skozi celo leto smo se imeli lepo, za kar smo drug drugemu zelo hvaležni. Vse kar se je zgodilo, nas je bogatilo, pripomoglo je k odraščanju, razumevanju odnosov predvsem pa k spoznavanju naših navad in odkrivanju pomembnega sporočila: »Sam lahko premaknem kamen, a skupaj zmoremo premikati gore in graditi najmogočnejše gradove.«

Pa vesele počitnice!