LUTKOVNA PREDSTAVA: DOBRI ZLOBNI VOLK

Letos smo z otroki pri Lutkovnem krožku pripravili lutkovno predstavo Dobri zlobni volk (avtorica Julia Bind, priredba Nina Žvarc). Odigrali smo jo na predzadnji šolski dan, otrokom prve triade. Pod mojim mentorstvom so si lutke in sceno izdelali sami. Želela sem jim pokazati, da je za izvedbo ene lutkovne predstave potrebno vložiti veliko truda, časa, znanja in idej. Lutka namreč omogoča neomejene možnosti razvijanja odnosov med osebami, odnosov med razpoloženji in odnosov med čustvi. V naslednjem šolskem letu bomo še nastopili za otroke iz vrtca in na prvi šolski dan, ob sprejemu prvošolcev. Tako lutke kot lutkarji, so odšle na zaslužene počitnice. Naj si le dobro odpočijejo in se pripravijo na nove lutkarske dogodivščine.